Fotografia

Adam Mamok – Fotografik
Adama znamy już dość długo, do niego nie pasują żadne charakterystyki, jako fotograf jest nieobliczalny, wesele spędza na stojąco, bezszelestnie przesuwając się po sali, jego zdjęcia zdobią również i naszą galerię.

Magia Obrazu
W człowieku cenię naturalność, uwielbiam obserwować emocje, których podczas ślubu jest tak wiele. Dlatego też staram się pracować niezauważona oraz nie stosować sztywnych ujęć, stawiając na spontaniczność, która jest najbardziej fotogeniczna. Wykonuję również inne zdjęcia reportażowe, portretowe, artystyczne. Zapraszam do obejrzenia portfolio.
Studio Foto-Video
Serdecznie polecamy
Usługi Fotograficzne – Fotografia Ślubna – Sebastian Piskula
Świadczymy usługi w zakresie fotografii. Zdobyte doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt pozwala nam wykonywać zdjęcia najwyższej jakości. Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wykonania zleceń na wysokim poziomie.
ARTfotopress
Rzetelność w pracy oraz otwartość na nowe wyzwania daje możliwość działania w szerokim zakresie tematycznym: fotoreportaże, fotografia reklamowa, fotografia ślubna, fotografia artystyczna , ​fotografia prasowa​.  Dysponuje nowoczesnym, profesjonalnym zapleczem technicznym, cyfrowym i analogowym, gwarantuje najwyższy poziom usług.