Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

27.08.2017 - 18:19 - Klaudia i Mateusz

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana. Goście byli zachwyceni. Dzięki Wam nasze wesele utknie w pamięci naszej rodziny i przyjaciół na bardzo długo. Mamy nadzieję że będziemy mieli jeszcze okazję się bawić razem z Wami. Pozdrawiamy Państwo Młodzi Klaudia i Mateusz

e-mail

26.06.2016 - 18:44 - ola&krzys

Profesjonalna ekipa muzyczna, wiedza jak zabawic gosci weselnych, muzyka dostosowywana do ilosci osob na parkiecie i ich sily :D Janek robil show przy zabawach i znakomicie zabawial gosci. Polecamy kazdemu komu zalezy na dobrym zespole muzycznym.

16.05.2016 - 11:56 - Adrian Dzwonek

Jako świeżo upieczony Pan Młody, powiem że Zespół Milenium przerósł moje i żony najśmielsze oczekiwania :) Z czystym sercem mogę polecić ich każdej przyszłej parze młodej, bo z nimi wesele na pewno będzie udane. A jak wesele udane to małżeństwo też musi być udane :) Dlatego nie ryzykujcie z innymi zespołami, bo Milenium to strzał w dziesiątkę.

21.02.2016 - 22:54 - 07.11.2015 Kasia i Tomek

Szczerze możemy polecić wasz zespół!! Godny polecenia!! Wybraliśmy Was w ciemno i warto było zaryzykować. My i goście bardzo zadowoleni. Zabawy, a w szczególności taniec belgijski, który był odtwarzany chyba z 15 razy zrobiły furorę! Bez Was to wesele nie było by takie super!

e-mail

22.09.2015 - 19:54 - Ela Paweł

Wspaniały zespół, bardzo fajni ludzie :) Chłopaki są bardzo mili i jednocześnie profesjonalnie podchodzą do sprawy wesela :) Zabawa przy nich to czysta przyjemność, zostawiają w pamięci pozytywne wspomnienia jedno jest pewne jak jest milenium jest zabawa!!! Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy :) GORĄCO POLECAMY !!!

07.10.2014 - 15:02 - Agnieszka i Arkadiusz

Dziękujemy za uświetnienie jakże ważnego dla nas dnia - dnia naszego ślubu! Jesteście świetni i poruszacie zza stołów nawet najbardziej zasiedziane osoby. Od samego początku wykazujecie ogromny profesjonalizm w podejściu do klienta, jak również w samym sposobie organizacji Waszej pracy. Jesteście otwarci na sugestie i życzenia narzeczonych co sprawia, że przyszli małżonkowie czują się naprawdę pewnie i komfortowo wiedząc, że to właśnie Wy zagracie na ich weselu. Bez Was nasze wesele na pewno nie byłoby tak udane, o czym niewątpliwie świadczy zachwyt naszych gości wyrażany w ich licznych wypowiedziach :) Z całą pewnością możemy napisać, że Zespół Muzyczny „Milenium” polecamy każdemu!!!
Dziękujemy raz jeszcze za Waszą obecność 4 i 5 października :)
Aga i Arek

17.09.2014 - 12:09 - Agnieszka i Rafał

Dziękujemy za świetną zabawę !!! Do tej pory odbieramy telefony od gości zachwyconych zespołem. Pełny profesjonalizm, rewelacyjna muzyka, niezapomniane zabawy – polecamy z całego serca !!!

agaa01        3492382

01.09.2014 - 10:04 - Anetka i Kriss

Chłopaki godni polecenia - profesjonaliści jakich mało! Polecamy ten zespół z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością! SSSSuuuppeerrrrooowwwaaa muzyka, zabawa pierwsza klasa!!!! Takiego zespołu życzymy każdym Narzeczonym.
Pozdrawiamy Was Chłopaki i jeszcze raz serdecznie dziękujemy Aneta i Krzysztof.

06.08.2014 - 18:42 - Kinga i Kamil

Zespół naprawde godny polecenia!!! Kontakt rewelacyjny zero problemów my jak i goście zadowoleni jesteśmy bardzo że to akurat ten zespół grał na naszym weselu:) Pozdrawiamy gorąco i mamy nadzieje że jeszcze kiedyś na jakimś weselu się spotkamy:)

04.07.2014 - 12:08 - Lusi i Marek

Zespół o którym każda Młoda Para marzy! Z Nimi nie martwisz się niczym na zabawie weselnej. Rozruszają każde - nawet najbardziej wymagające - towarzystwo. Bezproblemowi z ogromem świetnych, świeżych i niepowtarzalnych pomysłów, ale również niesamowicie profesjonalni. Mam nadzieję, że się spotkamy na kolejnych weselach :) Pozdrawiamy!

[1] [2] [3] [4] [5] [6]