Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

17.09.2013 - 19:05 - Angelika Lizurej

Mimo iż Nasze wesele było prawie dwa miesiące temu to do dziś słyszymy dźwięk muzyki granej przez Zespół Muzyczny Milenium ! Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej oraz zabaw. Taniec Belgijski wymiata!
Jeszcze raz dziękujemy za towarzyszenie Nam w tym wspaniałym dniu, za rozładowywanie stresu, rady oraz wspaniałe podejście do Młodej Pary!

Z całego serca polecamy Zespół Milenium!!!!

13.06.2013 - 14:16 - Olcia

pełen profesjonalizm, a przy tym zero sztuczności! niesamowicie serdeczne i humorystyczne podejście do gości i do zestresowanych Młodych dzieki wielkie chłopaki! polecam każdemu!
( Oryginał tego komentarza i wiele innych możecie przeczytac na
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003830771502 )

13.06.2013 - 14:11 - Kasia

witam jestem swieżą teściową w sobote08.06.2013 moja córka wyszła za mąż.Mieliśmy na weselu wspaniały zespół MILENIUM chłopaki grali superowo , zabawy bombowe przy niektórych płakaliśmy ze śmiechu.Jeżeli chcecie mieć udane wesele to tylko z tym zespołem wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.Chłopaki dzieki wielkie. pozdrawiam kasia
(Oryginał komentarza dostępny na http://nk.pl/#profile/26215946 czyli na naszym profilu)

22.04.2013 - 21:25 - Elcia

Wspaniały Zespół dobrze dobrane utwory, świetne wykonanie.Serdecznie polecam ten zespół.Pozdrawiam;);)

05.11.2012 - 16:55 - Paulina

Zespół jedyny w swoim rodzaju !
Pięciu przebojowych facetów tworzy zgraną ekipę.
Dzięki Wam, My i Nasi goście wspaniale się bawiliśmy, pozostanie to napewno bardzo długo w Naszej pamięci i pewnie często będziemy to wspominać.Niektórzy do tej pory podśpiewują piosenki z wesela :D
Gdybyśmy mieli wybierać zespół jeszcze raz, to bez chwili zastanawiania byłby to zespół MILENIUM.

M-mili
I-idealni
L-lojalni
E-extra
N-niepowtarzalni
I-imponujący
U-uroczy
M-mężczyzni zespołu ... tacy właśnie są :)

Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję się z Wami pobawić.

Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo dziękujejemy.

Pozdrawiamy.

Paulina, Michał i Emilka.

20.10.2012 r.

24.09.2012 - 15:35 - Ewelina i Grzegorz

Zespół Milenium to rewelacja! Oni mają w sobie to coś! Gwarantują wspaniałą zabawę i reprezentują naprawdę wysoki poziom muzyczny. Profesjonaliści z wyczuciem stylu i gustów, porwą do zabawy każdego. To pięciu przystojniaków, którzy mają wspaniałe wokale i grają naprawdę zawodowo. Są wciąż uśmiechnięci i robią naprawdę niezłe show! Poza tym mają świetny sprzęt i oświetlenie dzięki któremu potrafią stworzyć niezwykły klimat.
Wybór Waszego zespołu okazał się strzałem w 10-tkę, lepiej nie mogliśmy trafić:) Potrafiliście stworzyć świetną atmosferę pasującą do charakteru i temperamentu gości. Wszyscy byli zachwyceni poziomem prowadzenia imprezy, wyszukanymi zabawami i naprawdę wspaniałą muzyką. Mieliście mnóstwo energii, którą zarażaliście nas oraz naszych gości. Parkiet był cały czas pełny, przez co nasze przyjęcie weselne było takie, jakie chcieliśmy żeby było.
Dzięki Wam mamy wspaniałe wspomnienia, dlatego będziemy Was polecać wszystkim. Dziękujemy za cały ten wieczór i noc aż po świt, za oprawę muzyczną, za specjalny kawałek na koniec Europe – Final Countdown – naprawdę daliście czadu!
Repertuar przez Was zaprezentowany w pełni spełnił nasze oczekiwania, jesteśmy po prostu zachwyceni profesjonalizmem zespołu i nie wyobrażamy sobie, żeby mogło Was zabraknąć na naszej uroczystości. Co tu dużo mówić … jesteście prawdziwymi wirtuozami! Chcielibyśmy jeszcze mieć przyjemność bawić się na imprezie którą będzie prowadził zespół MILENIUM !!!
Gorąco polecamy wszystkim, którzy cenią sobie dobrą muzykę połączoną z fantastycznym wokalem :)

Ewelina i Grzegorz z Rybnika

27.08.2012 - 23:18 - Klaudia i Paweł

Dziękujemy serdecznie za oprawę muzyczną naszego wesela :) Było cudownie. Goście i my nie mogliśmy wyjść z podziwu i chcą więcej :)Dzięki wam nasze wesele miało swój niepowtarzalny klimat, taki jak sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy ! Klaudia i Paweł

17.10.2011 - 23:00 - Agnieszka i Michał B.

Zespół cudowny. Piątka najlepiej grających i najlepiej zabawiających gości Panów. Każdy kto chce aby jego wesele było najpiękniejszym i niezapomnianym dniem w życiu powinien postawić na Milenium. Piosenki grane i śpiewane na najwyższym poziomie. Prawie nie odbiegają od oryginału. Zabawy prowadzone przez Pana Janka poprostu cudowne. Goście ze śmiechu wpadają pod stoły. Bardzo dobrze zorganizowani. Wszystko mają dopięte na ostatni guzik. Tak jak każdy wie, na weselu najważniejsze jest dobre jedzenie, super zespół i duża sala do tańców i zabaw. U nas wszystkie trzy rzeczy były spełnione, ale największym atutem wesela był zespół, którego wszystkim POLECAMY SERDECZNIE.

15.09.2011 - 20:16 - Piotr Nawalany

Dzięki za wspaniałą zabawę na weselu. Goście byli zachwyceni: zabawy-pierwsza klasa, muzyka-nic dodać nic ująć!!! Ze szczerym sercem możemy Was polecić:) Pozdrawiam wraz z małżonką:).

15.09.2011 - 20:14 - Asia i Łukasz Dudek.

CUDOWNY ZESPÓŁ MUZYCZNY! To, że my jesteśmy zadowoleni, to mniej ważne, najważniejsze jest to, że nasi goście byli zachwyceni, a właściciel lokalu poprosił nas o kontakt do Was:)
Świetna muzyka, cudny wokal, niesamowite poczucie humoru oraz umiejętność zachęcenia gości do zabawy, to tylko nieliczne cechy , którymi charakteryzuje się zespół Millenium.
Podstawą udanego wesela jest świetny zespół i dobre jedzenie:) Udało się, wszyscy byli zachwyceni zarówno jednym, jak i drugim:)
POLECAMY WAS Z CZYSTYM SERCEM KAŻDEMU ZAINTERESOWANEMU! Mamy nadzieje, ze jeszcze spotkamy się na niejednym weselu lub imprezie:)

[1] [2] [3] [4] [5] [6]